ÖSO Mühendislik & Doğalgaz Türkiye Genelinde 17 Yıllık Tecrübeye Sahip!

 ÖSO Hizmet Dönemini Başlattı

                Türkiye genelinde 17 yıllık başarılı tecrübeye sahip olan ÖSO Mühendislik & Doğalgaz, hizmet zincirine bir halka daha ekleyerek, Elbistan ve bölgesinde çalışmalarına başladı. ÖSO Elbistan İşletme Sahibi Habip Dilki, “ÖSO, okul, hastane, AVM binaları, otel ve konut yapılarında yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde kayıtlı müteahhit firmadır” dedi.

Elbistan, güven duyulan ve tecrübeli bir firmaya kavuştu. Malatya merkezli olarak Türkiye genelinde birçok bölgede ve ilde ev ve işyerleri ile birlikte T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde kayıtlı müteahhit firmalar arasında yer alan ÖSO Mühendislik & Doğalgaz, güven duyulan hizmetlerini Elbistan ve bölge halkına sunuyor.

ÖSO Mühendislik & Doğalgaz & Müteahhitlik Hizmetleri Elbistan İşletme Sahibi Habip Dilki, Elbistan halkına hizmet sunmaya başlamanın mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek, duyulan güvene dayalı hizmetler sunacaklarını kaydetti.

Sektörde 17 yıllık kapsamlı ve başarılı bir konuma sahip olan ÖSO Mühendislik ve Doğalgaz Hizmetleri hakkında Elbistan halkına bilgilendirmelerde bulunan ÖSO Elbistan İşletme Sahibi Habip Dilki, konu hakkında şunları söyledi:

“ 2006 yılında Malatya’da kurulmuş olan firmamız, mühendislik alanlarının inşaat, makine ve elektrik alanlarında da hizmet vermektedir. Semt sahaları, halı sahaları, spor sahaları, rekreasyon alanları ve bina inşaatları yapmaktadır. Doğal sistemlerini hizmet olarak sunmaktadır.

Firmamız, kuruluş formatı olarak doğalgaz ve mekanik tesisat işlerinde deneyimli ve işinin uzmanı ekiplerden kuruludur.  Makine, elektrik ve inşaat alanlarında geniş referanslara sahiptir. Malatya ve çevre illerde birçok projelerde yer almaktadır. Bayisi olduğumuz ECA, Demirdöküm ve Vaillant’ın yanı sıra isteğe bağlı olarak tüm markaları müşterilerimizin isteğine göre kuruyoruz. ÖSO Elbistan şubesiyle de tecrübe ve deneyimlerini Elbistan’da da halkın hizmetine sunmuştur. ÖSO olarak bize ve firmamıza duyulan güvene her zaman layık olduk ve layık olmaya devam edeceğiz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.