Kıl Çadır Düğün Salonu sezona yeniliklerle hazır!

Afşin’de Kıl Çadır olarak bilinen Yıldız Düğün Salonu sezona yeniliklerle hazır.

Bölge de ilk ve tek konumda ki Kıl Çadırda Düğün Salonu müşteri memnuniyeti için bir çok yenilik yapıldı.

Daha önce 500 Metrekare alana sahipken yapılan genişletme çalışmasıyla 700 metrekare oldu.Kıl Çadırın Tavan yükseklinde de değişiklik oldu.Tavan yüksekliği  13 metreye çıkarıldı.

Kıl Çadır Düğün salonunda ayrıca Komple zemin yenileme yapıldı.Işıklandırma ve ses sistemi yenilemesi tamamlandı ve Yan duvarların komple yenilenmesi yapıldı.

Konuya ilişkin AFŞİN İŞ MERKEZİ’ne konuşan Mehmet ve Teber Yıldız kardeşler biz yapılacak olan organizasyonları büyük bir önemle hazırlıyor ve çiftlerimizin en özel gününde onların mutlu olmaları için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Evlenecek, nişanlanacak  tüm çiftlerimizin mutlu günleri bizim içinde aynı  mutluluk içinde geçiyor. Çünkü müşterilerimizin mutluluğu bizi fazlası ile memnun etmekte. Buradan dünya evine girecek olan tüm çiftlerimize şunları söylemek isterim kalite, güler yüz, samimiyet ve memnuniyet isteyenler için buradayız.Çiftlerimizi kaliteyi görmek için Yıldız Düğün Salonumuza bekliyoruz. Bizi tercih ettikleri için asla pişman olmayacaklar.Şu ana kadar bizi tercih eden tüm çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.