Gülendam Özdemir; “Sigortanız olsun,İçiniz rahat olsun”

Gülendam Sigorta yetkilisi Gülendam Özdemir, AFŞİN İŞ MERKEZİ’ne yaptığı açıklamada, “Evinizde oluşabilecek tüm riskler için Tek Sigorta yeter,içiniz rahat eder” dedi.

Sigorta Yaptırmanın Ev,İş Yeri,Araç gibi olmazsa olmazlarımıza gelebilecek herhangi bir doğal afet durumunda büyük önem arz ettiğini belirten Gülendam Özdemir,Sigorta deyip geçmeyin hayatımızda en fazla ihtiyaç duyduğumuz sistem Sigorta olmalıdır.Bugün bile Ev,İş Yeri ve Araç sigortalarınızı yaptırabilir, yaşam için değerli olan bu tür kazanımlarınızı Garanti altına alabilirsiniz dedi.

AFŞİN İŞ MERKEZİ aracılığı ile vatandaşlara açıklama yapan Gülendam Sigorta Yetkilisi Gülendam Özdemir,şunları söyledi;

“Evinizde meydana gelebilecek hasarlar sonucu oluşacak maddi kayıpları engellemek için Konut veya Ev sigortası yaptırmamız gerekmektedir. İster kiracı, ister evini kiraya veren kişi olun her durumda konut sigortası yaptırmanız mümkün. Konut Sigortası aşağıdaki teminatları kapsar:
-Yangın sonucunda oluşacak hasarlar
-Dahili su basması sonucu oluşacak zararlar
-Sel, su basması sonucu oluşacak zararlar
-Deprem sonucu Dask poliçesinin karşılayamadığı kısımla ilgili giderler
-Hırsızlık sonucu eşyalarda veya evdeki sabit kıymetlerde oluşacak zararlar
-Yıldırım düşmesi sonucu oluşacak zararlar
-Evdeki elektrikli cihazların gördüğü zararların tamiri
-Cam kırılması sonucu camların değişimi masrafları
-Fırtına sonucu oluşacak zararlar
-Kar ağırlığı sonucu oluşacak zararlar
-Çilingir masrafları
-İzolasyon yetersizliği
-Kira kaybı veya taşınma masraflarını karşılar”

“KENDİNİZİ VE SAHİP OLDUKLARINIZI GÜVENCE ALTINA ALIN”

Siteler ve apartmanlar her gün yangından fırtınaya, hırsızlıktan sel-su baskınına sayısız risklerle karşı karşıya kalıyor diyen Gülendam Özdemir, Toplu yaşam alanları için geliştirilen Site Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası ile kendinizi bu durumlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Sitelerin/apartmanların ortak kullanım alanları ile bu alanlarda bulunan “demirbaşlar, elektronik cihazlar, makine-tesisatlar, nakit para ve kıymetli evrak ile cam, reklam panosu, totem” gibi kıymetler; yangından depreme, sel-su baskınından doluya, elektronik cihaz arızalarından makine kırılması hasarlarına, cam kırılmasından hırsızlığa, pek çok riske karşı tek bir poliçe ile teminat altına alınmaktadır. Ayrıca, kapsamı bu ürüne özel olarak belirlenen aşağıdaki riskler de teminat altına alınmaktadır.

• Yönetici Sorumluluk

• Site Yönetiminde Çalışanların Sorumluluğu

• Yangın Mali Sorumluluk

• Taşınan Para Hırsızlık

• Çalışanlar Tarafından Yapılacak Emniyeti Suistimal dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.