Elbistanlı İş Adamı: “İş Makinelerimiz TSK’nın emrindedir”

Elbistanlı İş Adamı Barış Pınarı Hareketine Destek Amacıyla Tüm İş Makinelerini TSK Emrine Vermeye Hazır

“VATAN-SANA-HER ŞEY-FEDA”

Elbistanlı iş adamı Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye’de gerçekleştirdiği Barış Pınarı Hareketine destek amacıyla, Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 55 iş makinesinin TSK emrine görevlendirilmesine katkı sağlamak amacıyla sahibi olduğu tüm iş makinelerinin kendisi ve personeli ile birlikte karşılıksız olarak TSK’nın emrine hazır olduğunu söyledi.

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde yer alan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 55 iş makinesinin Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyinde devam eden Barış Pınarı Hareketine destek amaçlı emir komutasına verilmesinin ardından inşaat ve hafriyat sektöründe yer alan Elbistanlı İş Adamı Ülkü Kurt, kendisinin ve tüm personelinin iş makineleri ile görev yapmak istediğini söyledi.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölünmez bütünlüğüne sadık olmak ve ülkenin güvencesine bağlı kalmak adına göreve hazır olduğunu dile getiren Ülkü Kurt, “Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 55 iş makinesinin TSK’ya destek amacıyla görevlendiğini öğrendim. Türkiye Cumhuriyetine, vatanıma ve ülkeme bağlılık ve vatan aşkı adına bende tüm personelim ve iş makinelerim ile birlikte görev istiyorum. Ben kendi üzerime düşen vatani görevi hiçbir karşılık beklemeden yerine getirmek istiyorum. Devlet büyüklerimizden, TSK yetkililerinden,  Tarım ve Orman Bakanlığından sesime ve çağrıma destek bekliyorum. Bu vatan için her türlü fedakârlığa hazırım. Maddi ve manevi olarak devlet büyüklerine çağrıda bulunuyorum” dedi.

Kurt, açıklamalarını “Ne Mutlu Türküm Diyene” ve “Vatan Sana Her Şey Feda” sözleri ile tamamlayarak, şantiyesinde bulunan iş makineleri ile vatana sadakat fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.