Arslantaş Doğalgaz’dan Haberin Merkezine ziyaret!

Afşin’de Doğalgaz sektörünün bilinen isimlerinden Arslantaş Doğalgaz’dan Haberin Merkezine ziyaret.

Afşin’de Eshab-ı Kehf Caddesi üzerinde Otogar yanında hizmet veren Arslantaş Doğalgaz Afşin Şubesi Temsilcisi Sinan Kahraman Afşin Merkez Yayın Grubu bünyesinde yayın yapan Afşin İş Merkezine ziyarette bulundu.

Arslantaş Doğalgaz olarak Doğalgaz sektöründe ciddi çalışmalar yaptıklarını belirten Arslantaş Doğalgaz Afşin Şubesi Temsilcisi Sinan Kahraman,Vatandaşlarımızın doğru Kombi seçimi başta olmak üzere faydalanmaya başladığı Doğalgaz nimetinde merak ettikleri her şeyi bizlere danışıyorlar.İlçede bir nevi Doğalgaz Danışmanlık hizmeti veriyoruz.Tüm müşterilerimize Arslantaş Doğalgaz firmamıza gösterdikleri ilgi,alaka ve güven’e teşekkür ediyoruz dedi.

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,Tanışmaktan mutluluk duyduğum değerli kardeşimiz Arslantaş Doğalgaz Afşin Şubesi Temsilcisi Sinan Kahraman’a Memleketimize sundukları Doğalgaz hizmeti dolayısı ile teşekkür ediyorum.Tekrar tekrar bekliyorum inşaallah dedi.

Arslantaş Doğalgaz Afşin Şubesi Temsilcisi Sinan Kahraman’a Haber Merkezi ziyaretinde Ashab-ı Kehf Çizgi Romanı ile Ozan Fazlı Ayar’ın Hasretim Dağlar kitapları hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.