Altınşiş Teras Cafe’de 4 Mevsim Keyfi!

Altınşiş Restaurant Cafe, bir yandan hizmet ağını geliştirirken diğer yandan da günün yeniliklerini müşterilerine sunuyor. İşletme Müdürü Yusuf Alış, yeni hizmet ağına Altınşiş Cam Balkon Teras Cafeyi eklediklerini ifade ederek, “Dört mevsimin yaşandığı yeni açık alanımıza herkesi davet ediyoruz” dedi.

                Elbistan’da restaurant ve kafe işletmeciliğinin lideri konumunda bulunan Altınşiş Restaurant & Kafe, hizmete sunduğu teras kafeyi tam 3 kat büyüterek, müşterilerine cam balkonda keyfi sunuyor. Sıra dışı kebap, ızgara, pizza ve hamburger çeşitleri ile lokantacılık ve restaurant işletmeciliğini yanı sıra 82 dünya markası kahve ve içecekler ile Altınşiş Cafe’yi müşterilerinin beğenisine sunan Altınşiş Restaurant & Cafe, şimdi de hizmet verdiği balkonu 3 kat genişleterek ve müşteri kapasitesini artırarak, Cam Balkon Teras Kafede 4 mevsim hizmet alanı olarak değerlendiriyor.

                Altınşiş Restaurant & Kafe İşletme Müdürü Yusuf Alış, genel ve yeni hizmet alanı hakkında yaptığı değerlendirmelerde, müşterilerine özel yeni bir açık alanı modern ve göz kamaştıran güzellikler içinde sunduklarını ifade ederek şunları söyledi:

                “Elbistan’da çeyrek asra yaklaşan hizmet zamanımız süresince müşterilerimizden gelen tüm talep ve istekleri olumlu yönde değerlendirdik. Lokantacılık ve restaurant hizmetlerimize ek olarak 82 çeşit dünya markası ünlü kahveleri ve içecekleri Altınşiş Cafe alanımızda sürdürüyoruz. Ve buna ek olarak 3 kat genişleyen 100 metrekarelik cam balkona dönüşen alanımızda 110 misafirimiz ağırlayabiliyoruz.

                Dekoru, dizaynı, döşemesi ve ışıklandırması ile tüm müşterilerimize Elbistan manzaralı hizmetler aktardığımız yeni teras kafe alanımızda yine lokantacılık, restaurant ve kafe hizmetlerinin yanı sıra tüm müşterilerimize eşleri, dostları ve aileleri ile birlikte süper lig ve Avrupa maçlarını izleme olanağı sağlıyoruz.

                Elbistan Altınşiş Restaurant & Kafeyi bu başarılı ve güzel günlere taşıyan tüm müşterilerimize layık olmaya devam ediyoruz.  4 Mevsim keyfinin yaşandığı açık alan cam balkon teras kafeye tüm müşterilerimizi davet ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.