New Holland Traktör Bölge Bayi Çiftçilerle Bir Araya Geldi!

Erdoğan Traktör’den Geleneksel Buluşma

                New Holland Bölge Bayi Erdoğan Traktör, bölge çiftçisi ile geleneksel iftar buluşmalarına bir yenisini daha ekledi. Altınşiş Restaurant & Kafede gerçekleşen birliktelik akşamında dayanışma ve üretime katkı adına güzel değerler paylaşıldı.

                Altınşiş Restaurant &Kafede gerçekleşen Erdoğan Traktör Geleneksel Çiftçilerle Buluşma Programına, Erdoğan Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, Bölge Satış Müdürü Mustafa Erdoğan ve diğer şirket yetkilileri ile personel katıldı.

                Elbistan ve bölge çiftçisinin yoğun ilgi gösterdiği geleneksel iftar buluşması hakkında değerlendirmelerde bulunan Erdoğan Traktör New Holland Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, “Geleneksel birliktelik ile bölge ve ülke tarımına fedakârca katkıda bulunan saygıdeğer çiftçilerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

                Bölge Satış Müdürü Mustafa Erdoğan ise “Firma olarak her yıl geleneksel olarak organize ettiğimiz buluşmalar ile tarım sektörünün değerli insanlarını ağırlamak, onlarla birlikte olmak bizler için büyük onur” şeklinde konuştu.

                Elbistan ve bölge çiftçileri de Erdoğan Traktör New Holland Bölge Bayinin kendilerine gösterdiği yakınlık ve duyarlılık için teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.