Afşin Halkı Hak Ettiği Değeri Neşve ile Yansıtıyor!

Afşin Neşve ile Daha Mutlu

                Afşin, son yılların en önemli yatırım ve kazanımlarından birine sahip oldu. Ünü Türkiye’nin yanı sıra yurt dışına taşan kafe ve restaurant zinciri Neşve bir halkasını Afşin’de açtı. Bölgede yokluğu hissedilen hizmetler arasında yer alan boşluğu artık Afşin’de Neşve dolduracak.

                Afşin girişinde, Afşinbey Caddesi üzerinde hizmete açılan Afşin Neşve Kafe ve Restaurantta, mutfak ve içecek ürünleri adına yok, yok. İnanılmaz derecede içecek ve yemek menüsüne sahip olan Afşin Neşve, çok büyük bir sosyal gereksinimi tamamlamış durumda.

                Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve; 2008 yılında ilk mağazasını Kızılırmak Caddesi üzerinde Melikgazi Kayseri’de açtı. Sektörde yerli bir marka olması gerektiğine inanarak; Türk Kahvesini ve Türk damak tadını ön planda tutarak, en kaliteli çay – kahve zincirini oluşturmayı hedefledi.

                Afşin Neşve Kafe ve Restaurantta, en üst kalitede farklı ve sağlıklı lezzetler sunuluyor. Güne başlangıç adına, her birini yöresinden özel olarak getirilen ürünler ile tadına doyum olmaz kahvaltılar, sunumlarıyla da göz doyuruyor. Neşve Mutfak’tan çıkan ürünlerimiz ise, her damak tadına hitap edecek şekilde geniş bir yelpaze de seçilerek, üstün malzeme kalitesi ve göz dolduran sunumlarıyla yemek konusunda da iddiasını ortaya koyuyor.

Sadece Afşin’i değil bölgenin en büyük kafe ve restaurantı olma özelliğini elinde bulunduran Afşin Neşve, 3 katlı hizmet alanları, VIP salonları, özel salonlar, olağanüstü dekorasyon ve huzur veren ortamı ile yoğun ilgi görüyor.

Afşin girişi, Afşinbey Caddesi Afşin DSİ karşısında 2 bin 400 metrekarelik bir alanda 3 katlı olarak hizmete başlayan Afşin Neşve, Afşin’e yakışan bir değer ve yatırım olarak yerini aldı. Huzurlu ortamı, sessiz ve sakin havası, iç rahatlatan dekor ve aksesuarları ve nezih görünümü ile Afşin Neşve, içecek ve yemek dünyasının tüm yerli lezzetlerini sunuyor. Afşin Neşve Kafe Restaurantta gidin ve size yakışan yaşama ortak olun. Elbistan Gündem Haber Ailesi olarak kardeş ve komşu ilçe halkına, Afşin Neşve Kafe& Restauranttın hayırlı ve bereketli olmasını diliyoruz. Afşin’e hoş gelsin Neşve.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.